home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

20.12.2017

 Робота постійних комісій - день другий

     Двадцятого грудня 2017 року в залі засідань Шевченківської районної ради продовжилися засідання постійних комісій районної ради. На розгляд депутатів були представлені питання "економічного блоку" такі як п
рограма соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік, бюджету району на 2018 рік та внесення змін до програми соціального і економічного розвитку та бюджету на 2017 рік, інші питання порядку денного. 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко