home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

22.01.2018

День Соборності 

     Двадцять другого січня на центральній площі селища відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України. "Україна єдина і неподільна" - таким був лейтмотив виступів голови Шевченківської районної ради Н.Онищенко та голови Шевченківської районної державної адміністрації В.Приходько. Підтверджуючи слова виступів 
всі присутні створили "живий люнцюг єднання". Тільки разом ми здолаємо всі труднощі та перешкоди, збудувавши єдину, сильну Україну.


 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко