home
 
22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

23.10.2017

 ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА – РІШЕННЯ СЕСІЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИКОРИСТАННЯ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ»


     Проект регуляторного акта розроблено з метою упорядкування питання використання шкільних автобусів, що є спільною власність територіальних громад сіл, селища Шевченківського району. Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Шевченківської районної ради: http://shevrayrada.gov.ua/.
      Зауваження та пропозиції надсилати протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Шевченківської районної ради «Про затвердження порядку використання шкільних автобусів» та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу відділу освіти Шевченківської районної державної адміністрації: 63601,Харківська область, смт Шевченкове, вул. Центральна, 32.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко