home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

23.11.2017

Робоча поїздка

     22 листопада 2017 року голова Шевченківської районної ради Н.Онищенко здійснила робочу поїздку на територію Cеменівської сільської ради. Голова районної ради провела особистий прийом громадян. Обговорювалися питання умов праці спеціалістів Семенівської сільської ради, перспектив проведення ремонту центральної дороги с. Семенівка, проблеми земельних відносин та сплати податків за користування земельними ділянками, можливості будівництва спортивного залу для сільської школи. Були оглянуті об'єкти соціальної інфраструктури Семенівської сільської ради Семенівська ЗОШ I-II ступенів, дитячий садочок, бібліотека та обговорені перспективи їх розвитку.


 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко