home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

24.11.2017

ІІ Польсько-Український форум
   23 листопада в Харкові розпочався ІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції». В роботі форуму беруть участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Генеральний Консул Республіки Польща у м. Харкові Януш Яблонський, представники органів місцевого самоврядування України та Польщі, експерти у питаннях регіонального розвитку, представники міжнародних програм та бізнесу.
   Учасники форуму, що проходить у коворкінгу «FABRIKA», розглядають польський досвід управління територіями. Зокрема, ключовими темами мають бути досвід польських міст та гмін щодо управління територіями; система співпраці з гмінами на рівні воєводства; соціальні та гуманітарні послуги для мешканців сільських територій; активізація участі мешканців у житті громади; залучення додаткових коштів для розвитку гміни.
   Інша основна тема форуму – взаємодія місцевого самоврядування та бізнесу. Дискусія включає питання заохочення інвесторів до розвитку територій, створення підприємств на території громади, розвиток сільського туризму.
   Представником на форумі від Шевченківської районної ради був заступник голови Козир С.М.

 
За матеріалами сайту http://oblrada.kharkov.ua/

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко