home
 
22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

26.10.2017

  ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА – РІШЕННЯ СЕСІЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗДІЙСНЕННЯ КОМПЕНСАЦІЙНИХ ВИПЛАТ ЗА ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ»
 
      Проект регуляторного акта розроблено з метою визначення механізму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування в Шевченківському районі. Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Шевченківської районної ради:http://shevrayrada.gov.ua/.
      Зауваження та пропозиції надсилати протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення сесії Шевченківської районної ради «Про затвердження порядку  здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування в Шевченківському районі» та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу управління соціального захисту населення Шевченківської районної державної адміністрації: 63601, Харківська область, смт Шевченкове, вул. Центральна, 13. 

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко