home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

27.12.2017

Відкриття новорічної ялинки
Сьогодні 27.12.2017 року на центральній площі селища Шевченкове відбулось урочисте відкриття районної новорічної ялинки. З привітаннями до дітлахів та всіх присутніх звернулися голова Шевченківської районної ради Н.Онищенко, голова Шевченківської районної державної адміністрації В.Приходько та голова селищної ради В.Волкодав. Без перебільшення можна сказати, що це найкраща ялинка з усіх, що були встановлені на центральній площі селища.
Також завітали на свято Дід Мороз, Снігуронька та головний символ 2018 року – Жовта Собака. На радість усіх присутніх засяяла новорічними вогниками головна ялинку району.
Святковий захід продовжився іграми та розвагами для дітей.


 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко