home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

28.02.2018

Місцеве самоврядування Харківщини вчиться бути лідерами

     У Харкові 28 лютого 2018 року розпочався триденний тренінг Української асоціації районних та обласних рад на тему «Формування лідерських якостей – ініціативність, відповідальність та реалізація мети».
     Захід відкрив Президент Асоціації, Голова Харкіської обласної ради Сергій Чернов. Участь у навчанні бере голова Шевченківської районної ради Наталія Онищенко та представники місцевого самоврядування Харківщини. На тренінгу вправлятимуться у побудові інформаційних стратегій та кампаній, мові невербального спілкування, публічному виступі, роботі над позитивним іміджом та іншому. По завершенню навчань, учасники отримають сертифікати, а ті хто проявить себе найкраще — будуть відібрані до бази тренерів Асоціації та рекомендовані різним інституціям до залучення у тренерській діяльності.

За матеріалами сайту http://uaror.org.ua/

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко