home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

29.01.2018

День пам'яті Героїв Крут


     Минуло сто років від тих героїчних подій кінця січня 1918 року, коли близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків, вписавши героїчну сторінку в історію українського визвольного руху -
бій під Крутами.

     Для вшанування пам'яті героїв-захисників та виховання у підростаючого покоління шани і поваги до героїчного минулого своєї Батьківщини у Шевченківській центральній районній бібліотеці була розгорнута літературна виставка «Бій під Крутами». На відкриття заходу були запрошені голова Шевченківської районної ради Наталія Онищенко та голова Шевченківської РДА Валерій Приходько. Всі присутні змогли ознайомитись з книгами та ілюстраційними матеріали в яких оповідається історія тих героїчних подій.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко