home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

29.03.2018

 

Отримай паспорт - скажи "НІ" безгромадянству!

     Благодійний фонд «ПРАВОНАЗАХИСТ» за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні проводить роботу з документування осіб без громадянства у Харкові та Харківській області.
     Якщо у Вас:
- немає документів, що посвідчують особу;
- немає підтвердження громадянства будь-якої держави;
- є паспорт зразка Радянського Союзу;
- є складнощі з отриманням свідоцтва про народження або паспорту для Вашої дитини.

     Звертайтесь до Благодійного фонду «ПРАВО НА ЗАХИСТ», щоб отримати безоплатну юридичну консультацію та допомогу в підготовці документів для оформлення паспорта громадянина України підтвердження Вашого громадянства.

     Наші послуги є безкоштовними, а також, що важливо, БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ» в деяких випадках може взяти насебе витрати, пов’язані з отриманням документів, зокрема: оплату за звернення до відповідного посольства, можливих штрафів, судових зборів тощо.
     Підчас візиту до нашого офісу просимо приносити із собою копії всіх наявних у вас особистих документів та документів членів Вашої родини.
     Наша адреса: м.Харків, вул. Чернишевського, 85, 10 хвилин від метро «Університет». Ми працюємо в будні дні (крім святкових) з 9.00 до 18.00 (п’ятниця до 17.00).
     Також ми можемо організувати ВИЇЗНУ ГРУПУ
– наші юрист та адвокат приїдуть у населений пункт Харківської області, де Ви проживаєте, проведуть із Вами зустріч та нададуть правову допомогу. Ви можете домовитися про дату виїзду до Вашого населеного пункту, зателефонувавши нам за нижченаведеними номерами.
Наші контакти:

Гаряча лінія: +38 (057) 751-17-63 (з 9.00 до 18.00)

Телефони: +38 (073) 265-05-21,+38 (073) 265-05-23

E-mail: 

sta_kharkiv@r2p.org.ua

Сайт: http://r2p.org.ua/uk/news/statelessness-en/

 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко