home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

31.10.2017

Відкриття реалізованих міні-проектів в Шевченківському районі
 
   30 жовтня 2017 року в Шевченківському районі відбулися презентації 7 міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В заходах прийняли участь голова районної ради Наталія Онищенко, голова районної державної адміністрації Валерій Приходько, депутат обласної ради  Вісхан Ісламов, селищний та сільські голови
 
   В селищі Шевченкове в Шевченківській загальноосвітній школі №1 було реалізовано два міні-проекта «Нове віконечко – гріє, як сонечко» Шевченківської районної ради та «Надійні вікна – міцне здоров’я дітей» Аркадівської сільської ради, в рамках якого було замінено старі дерев’яні вікна на нові енергозберігаючі, так як учні села Аркадівки навчаються в Шевченківській ЗОШ №1 громада Аркадівської сільської ради свій міні-проект реалізовувала у цьому навчальному закладі.
Загалом на реалізацію цих двох міні-проектів використано – 249860 гривень, з них кошти обласного бюджету склали - 124930 гривень.
 
   В селі Борівське реалізовано міні-проект «Енергозбереження – крок до майбутнього…» капітальний ремонт по заміцні старих дерев’яних вікон на енергозберігаючі в Борівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
На реалізацію цього міні-проекту було витрачено 195000 гривень, з яких 97500 гривень кошти обласного бюджету.
 
   «З турботою про дітей», назва міні-проекту повністю співпадає з намірами дорослих Петрівської громади, які  реалізували в Петрівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Петрівки Шевченківського району. Було проведено капітальний ремонт по заміні вікон, що суттєво покращило  теплоефективність  самої будівлі.
На його реалізацію було витрачено 71000 гривень, з яких 35000 гривень – кошти обласного бюджету.
 
   В селі Старовірівка реалізовано міні-проект «Наша мрія – школа тепла, світла» капітальний ремонт по заміні старих дерев’яних вікон на нові – енергозберігаючі, що дало змогу значно заощадити кошти при розрахунках, як за світло, так і за тепло.
Вартість даного проекту 100000 гривень, з них половина – внесок обласної ради.
 
   Міні-проект «Школа наша рідний дім, нехай тепло буде в нім» реалізований в Сподобівській ЗОШ І-ІІ ступенів села Сподобівка, де повністю замінено стару систему опалення на нову сучасну енергозберігаючу, що дало змогу завершити заходи по енергозбереженню та енергоефективності школи та суттєво покращити умови навчання сільських діточок.
На цей міні-проект було  використано 160000 гривень, з яких з обласного бюджету було виділено 80000 гривень.
 
   В невеличкому сільському клубі в селі Раївка Шевченківської селищної ради реалізовано міні-проект «Заміна старих дерев’яних вікон та дверей на енергозберігаючі в Раївському сільському клубі». Це викликало не аби яку радість в місцевих аматорів, так як відтепер всі їхні заходи будуть проходити в теплому, затишному сільському клубі.
Було витрачено загалом – 108250 гривень, з яких 54125 гривень - кошти обласного бюджету.


 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко