home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

Апарат штучної вентиляції легенів

Шевченківська лікарня отримала апарат штучної вентиляції легенів

  09 вересня 2010 року до Шевченківської центральної лікарні безоплатно, за кошти   державного бюджету  передано апарат штучної вентиляції легенів  Carina System, вартістю 206 374 грн. Це важлива подія для сфери охорони здоров’я нашого району, оскільки основна частина   медичного обладнання в нашій лікарні є застарілим. Наявність сучасного  апарату штучної вентиляції легенів вкрай необхідна при проведенні оперативних втручань, надання медичної допомоги важко хворим пацієнтам.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко