home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

Круглий стіл

         15 вересня  на базі Гетьманівської сільської ради Шевченківського району  відбулося засідання круглого столу на тему: «Основні напрямки співпраці Державної служби зайнятості з місцевими органами державної влади, соціальними партнерами та роботодавцями щодо підвищення рівня зайнятості населення».

                 

В засіданні  взяли участь :  перший заступник голови райдержадміністрації В.О. Назарько, заступник голови райдержадміністрації Ю.В. Вінніченко, заступник директора Харківського обласного центру зайнятості А.І. Толстих, директор Шевченківського районного центру зайнятості Р.В.Шокіров, керівник СТОВ «Ватутіна» О.В. Мельничук.
    Запрошені: сільські та селищний голови, представники районної ради,  керівники фінансового управління, управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти та інших структурних підрозділів РДА, директор територіального центру, представники місцевих ЗМІ.
    Учасники засідання круглого столу окреслили своїм стратегічним завданням реальне поліпшення якості життя населення Шевченківського району, зокрема зменшення соціальної проблеми суспільства – безробіття.
Визначено пріоритетні  напрямки поглиблення співпраці між службою зайнятості та місцевими органами влади щодо підвищення рівня зайнятості населення:
    - створення нових робочих місць, в т.ч. за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
    - створення тимчасових робочих місць шляхом залучення безробітних до суспільно-корисних оплачуваних громадських робіт;
    - сприяння підприємствам, установам та організаціям у здійсненні професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікаційного рівня працівників у відповідність із потребами виробництва.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко