home
 


Анонс подій!

 

22 лютого
Мельничук Олег Васильович
Депутат районної ради
Чепіль Людмила Григорівна 
Сподобівський сільський голова
 

 

м. Валки , фестиваль "Згадаймо ті роки"

     16 вересня 2010 року хор ветеранів війни Шевченківського району під керівництвом голови ветеранської організації, учасника Великої Вітчизняної війни, депутата районної ради, Почесного громадянина Шевченківщини В.М. Борисенка, за підтримки голови Шевченківської райдержадміністрації В.В. Лахно та голови Шевченківської районної ради В.І. Гарячого,  взяв участь в регіональному фестивалі самодіяльних хорів ветеранів «Згадаймо ті роки» у м. Валки Харківської області.

      Захід  проводиться один раз у два-три роки. У 2010 -  він присвячений 65 річниці Великої Перемоги та 68 річниці визволення міста Валки від  фашистських загарбників.
     «Згадаймо ті роки» започаткований управлінням культури і туризму Харківської обласної держадміністрації, Валківською районною радою, Валківською райдержадміністрацією, КЗ «Валківський РНД «Іскра»».
    Фестиваль покликаний сприяти творчій співпраці колективів художньої самодіяльності хорового жанру та стверджувати патріотичні почуття, його мета – збереження пісенної спадщини, розвиток  сучасного хорового мистецтва.
    Виступ колективу  хору ветеранів Шевченківського району склався з двох творів, фінальні пісні концертної програми «День Победы» та «Не стареют душой ветераны»  заспівали учасники всіх колективів.
    В програму фестивалю також увійшли частування учасників «На фронтовій поляні!», шикування колони, святковий феєрверк та     танцювально - розважальна програма.
    Всіх учасників нагороджено пам’ятними сувенірами та дипломами Фестивалю.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко