home

 


Анонс подій!


16 січня

Блага Ольга Євгенівна
Петрівський сільський голова

19 січня

Буценко Олена Олександрівна
Безм'ятежненський сільський голова

 

Онищенко Наталія Володимирівна

 

голова Шевченківської районної ради VII скликання

 БІОГРАФІЯ


 

     Онищенко Наталія Володимирівна народилася 26 липня 1987року в селищі Шевченкове Шевченківського району Харківської області. Громадянка України.
 
  
   З вересня 1993 року до липня 2000 року навчалася у Шевченківській середній школі, з вересня 2000 до липня 2004 року навчалася у Харківському фізико-математичному ліцеї № 27, де одержала атестат про середню освіту.
   У липні 2004 року вступила до Харківського національного економічного університету на факультет менеджменту та маркетингу. У 2009 році отримала диплом магістра за спеціальністю "Адміністративний менеджмент".
   З листопада 2009 року по листопад 2010 року працювала у Шевченківському відділенні правління державного казначейства ГУДКУ у Харківській області.

     З 2014 року по теперішній час керівник громадської приймальні у Шевченківській районній партійній організації ВО "Батьківщина".
     Заміжня, має сина.
     Мешкає в с. Шевченкове Шевченківського району Харківської області.
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко