home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Підлипняк Іссак Митрофанович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народивсяся 30 травня 1913 року в селі Танському Батанського району Київської області.

     У 1932 році закінчив Лебединський сільгосптехнікум Кіровоградської області, там же розпочав працювати ученим агрономом Підвисоцької МТС. У березні 1933 року переведений на посаду ученого агронома Булацелівської МТС Куп’янського (з 1935 року – Шевченківського) району, напередодні войни був призначений директором цієї МТС.

     З жовтня 1942 по лютий 1943 року Іссак Митрофанович виконував спеціальне завдання на окупированій фашистами територии, створивши та очоливши Шевченківський партизанський загін. Після визволення району два роки працював головою виконкому Шевченківської районної Ради депутатів трудящих, у грудні 1945 року повернувся на посаду директора Булацелівської МТС. У 1947 році колгоспи і радгоспи, які обслуговувалися цією МТС, отримали високий урожай ранніх зернових, зібравши на площі 1710 га по 23,32 ц озимої пшениці. 7 травня 1948 року Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Підлипняку Іссаку Митрофановичу звання Герой Соціалістичної Праці.

     До 1958 року І.М.Підлипняк очолював Булацелівську МТС, потім ще 20 років працював керуючим Шевченківським районним об’єднанням «Сільгосптехніка». Брав активну участь в суспільному житті регіону, неодноразово обирався депутатом Харківської обласної та Шевченківської районної Ради депутатів трудящих.

     Нагороджений орденами Ленина, Трудового Червоного Прапора (двічі), Жовтневої Революції, «Знак Пошани», медалями.

     Іссак Митрофанович Підлипняк помер 11 липня 1993 року, похований в селищі Шевченкове.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко