home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Печериця Леонід Трохимович

     Народився 2 серпня 1946 року в селі Березівка Шевченківського району. Трудову діяльність розпочав у місцевих колгоспах «Червоний шлях» та «Дружба», де працював інструктором по спорту, секретарем комсомольської організації, бригадиром польової бригади та начальником дільниці. У 1981 році обраний головою правління колгоспу «Червоний партизан» села Великі Хутори, вивівши його в число кращих сільськогосподарських підприємств району. Разом з цим господарством пройшов шлях реформувань від колгоспу до сучасного сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю. Депутат Харківської  обласної ради двох скликань, депутат Шевченківської  районної ради багатьох скликань.

     Леонід Трохимович завжди займає активну життєву позицію, він зробив вагомий внесок у вирішення соціально-побутових  проблем мешканців району та в розвиток спорту у сільській місцевості.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко