home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

Петрівський музей

У 80-х роках минулого століття у селі Петрівка Шевченківського району в окремій кімнаті адміністративного приміщення місцевого колективного сільгосппідприємства зусиллями вчителів та учнів Петрівської загальноосвітньої школи, а також жителів населеного пункту, було створено краєзнавчий музей села Петрівка. У післявоєнний час в Петрівці розміщалася центральна садиба одного з найміцніших сільгосппідприємств Шевченківщини – колгоспу (пізніше КСП) імені Фрунзе – яке довгий час очолював заслужений працівник сільського господарства, кавалер багатьох урядових нагород Іван Іванович Шакін. Це господарство славилося високою культурою землеробства, вагомими урожаями сільськогосподарських культур, добре розвиненим тваринництвом, різноманітними об’єктами соціально-побутової сфери. Десятки працівників цього господарства нагороджені високими урядовими нагородами, тут на високий рівень було піднято розвиток культури та спорту. Всі ці успіхи та досягнення працівників аграрної галузі та сільської інтелігенції і відображені в експозиції сільського музею.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко