home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Ковшар Дмитро Сергійович

 

      Нагороджений знаком «За військову доблесть».

 
      Ковшар Дмитро Сергійович народився      12 жовтня 1993 року  в селищі Шевченкове.
      Після закінчення ліцею Шевченківської районної ради, з жовтня 2011 року розпочав службу в Збройних Силах України (в/ч 2336 м. Кіровоград), з квітня 2014 року ніс службу в зоні АТО, в серпні того ж року отримав поранення під час бою в районі Саур Могили Донецької області. З листопада 2014 року продовжив службу в с. Новоайдар Луганської області (в/ч 1579), в березні 2015 року був нагороджений знаком «За військову доблесть».
 
      04.07.2015 року вірний військовій присязі, при виконанні бойового завдання, загинув захищаючи свободу і незалежність України. Похований в селищі Шевченкове.
 
 

  

 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко