home
 
 
 

 

Ковшар Дмитро Сергійович

 

      Нагороджений знаком «За військову доблесть».

 
      Ковшар Дмитро Сергійович народився      12 жовтня 1993 року  в селищі Шевченкове.
      Після закінчення ліцею Шевченківської районної ради, з жовтня 2011 року розпочав службу в Збройних Силах України (в/ч 2336 м. Кіровоград), з квітня 2014 року ніс службу в зоні АТО, в серпні того ж року отримав поранення під час бою в районі Саур Могили Донецької області. З листопада 2014 року продовжив службу в с. Новоайдар Луганської області (в/ч 1579), в березні 2015 року був нагороджений знаком «За військову доблесть».
 
      04.07.2015 року вірний військовій присязі, при виконанні бойового завдання, загинув захищаючи свободу і незалежність України. Похований в селищі Шевченкове.
 
 

  

 

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко