home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Поправка Павло Венедиктович

      Герой Радянського Союзу, кавалер орденів Леніна, Червоної Зірки та медалей.

     Народився у 1914 році на Полтавщині. Трудову діяльність розпочав будівельником в селі Первомайське Шевченківського району, звідси пішов на фронт. У роки Великої Вітчизняної війни – старшина 318-ї Новоросійської стрілецької дивізії. У листопаді 1943-го брав участь у знаменитій Керченській десантній операції. Разом з бойовими побратимами він кілька днів і ночей відбивав запеклі атаки ворога, утримуючи плацдарм до підходу головних сил радянських військ.

     Подвиг тридцяти чотирьох десантників, серед яких і Павло Венедиктович Поправка, було високо оцінено Батьківщиною – всі вони Указом Президії Верховної Ради СРСР від 18 листопада 1943 року удостоєні звання Герой Радянського Союзу.

     Після закінчення війни фронтовик повернувся в село Первомайське до мирної професії будівельника, працював у радгоспі «Борівський». Пізніше виїхав до Харкова, де й помер.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко