home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Порядок денний 17 сесії

Порядок денний
сімнадцятої сесії районної ради VІ скликання
28 квітня 2012 року

    1. Звіт голови районної державної адміністрації з питання соціального і економічного розвитку району за 2011 рік.
    Доповідає: Лахно Віталій Володимирович - голова районної державної адміністрації

   
    2. Про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року.
    Доповідає: Левченко Тетяна Іванівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації

Детальніше

   
    3. Про внесення змін до рішення ХV сесії районної ради VІ скликання від 30.12.2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік».
    Доповідає: Левченко Тетяна Іванівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації

Детальніше

   
    4. Про дозвіл на проведення розрахунків з населенням по пільгах на придбання твердого палива і скрапленого газу готівкою.
    Доповідає: Григоренко Тетяна Львівна – начальник управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації

  
    5. Про ліквідацію районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств.
    Доповідає: Венедіктова Ірина Миколаївна – радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення

   
    6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що передається на умовах суборенди    С(Ф)Г «Урожайне» для ведення фермерського господарства на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
    Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   
   7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки для оформлення спадщини на земельну ділянку призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва яка знаходиться у власності Ходак Клавдії Акимівни та розташована на території Петропільської сільської ради (за межами населеного пункту) Шевченківського району Харківської області.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   
   8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок які знаходяться у власності громадян та передаються на умовах оренди  ФГ «Восход А» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   
   9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок які знаходяться у власності громадян та передаються на умовах оренди   ФГ «Восход А» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   
   10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що передаються на умовах оренди Скляру Петру Федоровичу для ведення фермерського господарства на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко