home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

порядок денний 19 сесії

Порядок денний
дев’ятнадцятої сесії Шевченківської районної ради VІ скликання
07 липня 2012 року

   1. Про внесення змін до рішення ХV сесії районної ради VІ скликання від 30.12.2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік».
   Доповідає:  Левченко Тетяна Іванівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Детальніше

   2. Про внесення змін до Статуту Шевченківської центральної районної лікарні, затвердженого рішенням VII сесії Шевченківської районної ради VI скликання від  28 квітня 2011 року «Про затвердження Статуту Шевченківської центральної районної лікарні в новій редакції».
   Доповідає:  Стаднік Любов Григорівна – головний лікар центральної районної лікарні

   3. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шевченківського району персонального комп’ютеру «Карнеол» - К7248 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
   Доповідає:  Стаднік Любов Григорівна – головний лікар центральної районної лікарні

   4. Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду Харківської області.
   Доповідає:  Венедіктова Ірина Миколаївна -  радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення

   5. Про присвоєння почесного звання «Почесний громадянин Шевченківщини».
   Доповідає:  Вінніченко Юрій Васильовичголова районної ради

   6. Про припинення юридичної особи – Нижньобурлуцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.
   Доповідає:  Старіков Сергій Володимирович – начальник відділу освіти райдержадміністрації

   7. Про припинення юридичної особи – Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.
   Доповідає:  Старіков Сергій Володимирович – начальник відділу освіти райдержадміністрації

   8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається на умовах оренди СФГ «Агроном» для обслуговування господарча будівля за адресою: вул. Індустріальна 32-б за межами населеного пункту с. Верхнє Зорянське на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
   Доповідає:  Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що передаються на умовах оренди Дзюбі Андрію Юрійовичу для ведення фермерського господарства на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає:  Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко