home
 
 
 

 

порядок денний 33 сесія

Порядок денний
тридцять третьої  сесії
Шевченківської районної ради VІ скликання
23 серпня  2013 року      

   1. Про виконання  районного бюджету за перше півріччя 2013  року.
   Доповідає: Левченко Тетяна Іванівна – начальник  фінансового управління райдержадміністрації
 
  
   2. Про внесення змін до рішення ХХVІ сесії районної ради VІ скликання від 20 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік» (зі змінами).
   Доповідає: Левченко Тетяна Іванівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації   
 
Детальніше
   3. Про створення комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради Харківської області.
Доповідає: Cтаднік Любов Григорівна – головний лікар ЦРЛ
   4. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Шевченківського району у комунальну власність Шевченківської селищної ради гаражів №3/2 та № 3/3  по вулиці Леніна 7.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради
 
  
   5. Про затвердження відрахування до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Шевченківської
районної ради на 2013 рік.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради
 
   6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко