home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

порядок денний XXIII cесії

Порядок денний
позачергової двадцять третьої сесії
Шевченківської районної ради VІ скликання
19 жовтня 2012 року  
    
                                                                   
 
   1. Про внесення змін до рішення ХV сесії районної ради VІ скликання від 30.12.2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік» (зі змінами).
   Доповідає: Федорова Ольга Іллівна – заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації      
   2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок які передаються на умовах оренди ФГ «Усадьба Кропивницкого» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних спадкоємцями власниками земельних часток (паїв) на території Сподобівської сільської ради  Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко