home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Порядок денний XXIV сесії VI скликання

Порядок денний
двадцять четвертої сесії
Шевченківської районної ради VІ скликання
27 листопада 2012 року      
                        

   1. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року.
   Доповідає: Левченко Тетяна Іванівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації 

   2. Про внесення змін до рішення XV сесії районної ради VІ скликання від 30 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік».
   Доповідає: Левченко Тетяна Іванівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації 

   3. Про хід виконання Програми зайнятості населення Шевченківського району на 2012-2013 роки, затвердженої рішенням XVI сесії VІ скликання Шевченківської районної ради від 06 березня 2012 року  за десять місяців 2012 року та внесення змін до даної Програми.
   Доповідає: Григоренко Тетяна Львівна – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

   4. Про передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області із спільної власності територіальних громад сіл, селища Шевченківського району.
   Доповідає: Стаднік Любов Григорівна – головний лікар центральної районної лікарні

   5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що передаються на умовах оренди Новосельцеву Андрію Олексійовичу для створення та ведення фермерського господарства на території Семенівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на яку поновлюється договір оренди з гр. Онищенко Олександр Миколайович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Безмятежненської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що перебувають в оренді С(Ф)Г «Фортуна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великохутірської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді СТОВ «Червоний Партизан» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Великохутірської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   Доповідає: Вінніченко Юрій Васильович – голова районної ради

   9. Про погодження клопотання про надання надр у користування з метою   розробки   корисних  копалин  місцевого  значення  Вишнівського родовища Шевченківського району Харківської області.
   Доповідає: Венедіктова Ірина Миколаївна - радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

   10. Про присвоєння  рангу голові районної ради.
   Доповідає: Венедіктова Ірина Миколаївна - радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко