home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Протоієрей Олександр (Воробйов Олександр Миколайович) Настоятель Свято-Троїцького храму

     Всі 18 років О.М. Воробйов є настоятелем Свято-Троїцького Храму, прихожанами якого є мешканці більшості територіальних громад Шевченківського району (Шевченківської селищної, Безм’ятежненської, Василенківської, Гетьманівської, Великохутірської, Аркадівської, Новомиколаївської, Петрівської Петропільської та Семенівської сільських рад).

     За всі роки служби О.М.Воробйов прикладав і прикладає максимум зусиль та енергії на об’єднання людей навколо християнської віри, навколо православної церкви.

     За ці роки саме на долю протоієрея Олександра випала справа будівництва Свято-Троїцького Храму в Шевченковому, як-то кажуть, будівництво розпочиналося з нуля, і в прямому, і в зворотному сенсі. Проекти та документація, будівельний матеріал та саме будівництво, облаштування та оздоблення, забезпечення необхідним утварем, розпис та оздоблення Храму, господарські питання – все це лягло на плечі О.М. Воробйова, а саме основне – це щоденна, із року в рік, служба, гуртування навколо християнської віри православного люду, виконання обов’язків покладених на нього саном.

      Сам факт будівництва і повноцінного, протягом, майже, двох десятиліть, функціонування духовного оберегу Шевченківщини є значним внеском громадянином Воробйовим Олександром Миколайовичем (протоієреєм Олександром) в розвиток та збагачення духовності Шевченківського краю.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко