home
 
 
 

 

Протоієрей Олександр (Воробйов Олександр Миколайович) Настоятель Свято-Троїцького храму

     Всі 18 років О.М. Воробйов є настоятелем Свято-Троїцького Храму, прихожанами якого є мешканці більшості територіальних громад Шевченківського району (Шевченківської селищної, Безм’ятежненської, Василенківської, Гетьманівської, Великохутірської, Аркадівської, Новомиколаївської, Петрівської Петропільської та Семенівської сільських рад).

     За всі роки служби О.М.Воробйов прикладав і прикладає максимум зусиль та енергії на об’єднання людей навколо християнської віри, навколо православної церкви.

     За ці роки саме на долю протоієрея Олександра випала справа будівництва Свято-Троїцького Храму в Шевченковому, як-то кажуть, будівництво розпочиналося з нуля, і в прямому, і в зворотному сенсі. Проекти та документація, будівельний матеріал та саме будівництво, облаштування та оздоблення, забезпечення необхідним утварем, розпис та оздоблення Храму, господарські питання – все це лягло на плечі О.М. Воробйова, а саме основне – це щоденна, із року в рік, служба, гуртування навколо християнської віри православного люду, виконання обов’язків покладених на нього саном.

      Сам факт будівництва і повноцінного, протягом, майже, двох десятиліть, функціонування духовного оберегу Шевченківщини є значним внеском громадянином Воробйовим Олександром Миколайовичем (протоієреєм Олександром) в розвиток та збагачення духовності Шевченківського краю.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко