home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Пятдесят друга сесія 6 скликання

 

                                          Порядок денний 
                         позачергової п’ятдесят другої  сесії  
                    Шевченківської районної ради VІ скликання
                                     26 листопада 2015 року
 
 
 
               Доповідає:    Левченко Тетяна Іванівна – начальник  фінансового                                                                            управління райдержадміністрації
2. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2015 рік, затвердженої XLVI сесією районної ради VI скликання від 24.02.2015 року»  (зі змінами).
               Доповідає:  Савченко Ольга Миколаївна – старший інспектор                                     відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації
              Доповідає:    Левченко Тетяна Іванівна – начальник  фінансового   
                                                                           управління райдержадміністрації
              Доповідає:  Вінніченко Юрій  Васильович – голова районної ради
5. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Житниця-ВС» за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення не сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – обслуговування господарчих дворів (КВЦПЗ 01.01) розташованої за межами населених пунктів Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області. 
           Доповідає:  Вінніченко Юрій  Васильович – голова районної ради
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян для оформлення спадщини та ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території сільських рад Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
            Доповідає:  Вінніченко Юрій  Васильович – голова районної ради
 7. Різне.  
 
 
      
 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко