home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Рішення

                                                                 

У К Р А Ї Н А

ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ІV СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 жовтня 2006 року

 

Про затвердження нової редакції                                                               Положення про Почесне звання                                                                               "Почесний громадянин Шевченківщини" 

 

             З метою відзначення значного вкладу громадян у здійснення програм економічного, соціального і культурного розвитку району, активну життєву позицію, благодійну діяльність та на підставі ст. 43 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1.Затвердити нову редакцію Положення про Почесне звання “Почесний громадянин Шевченківщини” (додається).

             2.Вважати таким, що втратило чинність рішення ХІУ сесії районної ради ІУ скликання “Про затвердження Положення про Почесне звання “Почесний громадянин Шевченківщини” та рішення ІІІ сесії У скликання від 10 серпня 2006 року  “Про внесення змін до рішення ХІУ сесії районної ради ІУ скликання від 27 лютого 2004 року “Про  затвердження Положення про Почесне звання “Почесний громадянин Шевченківщини”.

             3.Контроль  за     виконанням   даного   рішення  покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова  Тарасенко Б.І.).

 

 

 

            Голова районної ради                                                       В. Гарячий

 

 

 

 

                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко