home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Ратій Валерій Федорович

     Заслужений працівник сільського господарства України.

     Народився у селі Троїцьке Шевченківського району в 1940 році. Після служби в армії повернувся в рідне село, де незабаром став передовим механізатором колгоспів «Україна» та імені Фрунзе, гідно представляючи династію хліборобів Ратіїв. Всю свою трудову діяльність Валерій Федорович присвятив сільськогосподарському виробництву рідного краю, вирощуючи рекордні врожаї зернових та технічних культур. Хлібороб постійно показував високу результативність праці та сумлінність у виконанні покладених на нього завдань, був прикладом для інших, особливо для виховання представників підростаючого покоління. Валерій Федорович за вагомі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції удостоєний високих урядових нагород -- орденів Трудової Слави та «Знак Пошани».

     Зараз ветеран праці перебуває на заслуженому відпочинку, проживає у рідному селі.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко