home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Рослік Павло Адамович

     Герой Радянського Союзу, кавалер орденів  Леніна, Вітчизняної війни II-го ступеня, Червоної зірки, Бойового Червоного Прапора та медалей.

     Народився у 1919 році на Житомирщині, у 1935 році разом з родиною був переселений у село Самарське Шевченківського району. Працював трактористом в колгоспі «Маяк», звідси у 1939 році пішов до армії, і вже на четвертий день війни потрапив на передову. Павло Адамович пройшов усю війну, захищав Ленінград, Ростов-на-Дону і Сталінград, визволяв Бєлгородщину, форсував Дніпро. До 1944 року  чотири рази був поранений.  У вересні 1944 року  вміло керував мотострілецьким батальйоном у запеклих боях на території Румунії, за що Указом Президії Верховної Ради СРСР від 24 березня 1945 року йому було присвоєно звання Герой Радянського Союзу.

     По закінченню війни фронтовик повернувся до мирної праці, трудився у районному відділі соціального захисту населення. У 1965 році Павло Адамович помер у Запорізькій області, куди напередодні переїхав на постійне проживання.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко