home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Рожнов Віктор Митрофанович

Рожнов Віктор Митрофанович – всю свою трудову діяльність присвятив розвитку сільського господарства Шевченківського району.
Народився Віктор Митрофанович 01 березня 1947 року в селі Старий Чизвик Шевченківського району Харківської області.
Після закінчення, у 1969 році, Куп’янського автошляхового технікуму, розпочав свою трудову діяльність інженером-інспектором державного нагляду управління сільського господарства.
З 1973 по 1977 роки працював головним механіком, потім начальником Шевченківського міжколгоспного шляхово-будівельного управління.
З 1994 по 1999 роки працював на посаді голови Шевченківської районної державної адміністрації. На цій посаді Рожнов Віктор Митрофанович проявив себе, як досвідчений керівник, вирішуючи питання пріоритетних напрямків розвитку економіки району, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, економічного та соціального розвитку району.
Загальний стаж трудової діяльності – 40 років.
До його особистих якостей можна віднести працездатність, комунікабельність, наполегливість, урівноваженість, вміння встановлювати добрі взаємовідносини з колегами та рівень професійних знань.
До сьогоднішнього дня, як і раніше, користується авторитетом та заслуженою повагою серед жителів району.

 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко