home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Сеїн Віталій Якович

     Голова виконавчого комітету Шевченківської районної Ради депутатів трудящих 1971-1980 років.

     Народився у 1934 році в селі Шевченкове Куп’янського району (зараз селище Шевченкове Шевченківського району). У 50-60-х роках працював на різних посадах у Шевченківському райкомі комсомолу та Шевченківському райкомі Компартії України.

     У роки перебування Віталія Яковича на чолі Шевченківського району спостерігався його стрімкий розвиток. Розпочалася забудова сучасними багатоквартирними житловими будинками Ленінського житлового масиву, виросли Піонерський та Мічурінський житлові масиви, введені в експлуатацію комбікормовий завод Булацелівського комбінату хлібопродуктів та Шевченківський завод залізобетонних виробів, створено спеціалізовані ремонтні майстерні „Міжрайсільгосптехніки». У ці роки були здані в експлуатацію Олександрівський свинокомплекс, Безмятежненський та Великохутірський комплекси великої рогатої худоби, розбудовано селище Борівське та Шевченківську центральну районну лікарню. Розпочалася  активна газифікація населених пунктів району, до більшості сіл прокладено асфальтові шляхи, в селах активно зводилися об’єкти соцкультпобуту.

     У 80-х роках Віталій Якович очолював районний комітет народного контролю, активно боровся з місцевою корупцією та фактами розкрадання народної власності.

     За вагомі досягнення в соціально-економічному розвитку Шевченківського району Віталій Якович нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора та медалями.

     Зараз Віталій Якович перебуває на заслуженому відпочинку, проживає в селищі Шевченкове.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко