home
 
 
 

 

Сеїн Віталій Якович

     Голова виконавчого комітету Шевченківської районної Ради депутатів трудящих 1971-1980 років.

     Народився у 1934 році в селі Шевченкове Куп’янського району (зараз селище Шевченкове Шевченківського району). У 50-60-х роках працював на різних посадах у Шевченківському райкомі комсомолу та Шевченківському райкомі Компартії України.

     У роки перебування Віталія Яковича на чолі Шевченківського району спостерігався його стрімкий розвиток. Розпочалася забудова сучасними багатоквартирними житловими будинками Ленінського житлового масиву, виросли Піонерський та Мічурінський житлові масиви, введені в експлуатацію комбікормовий завод Булацелівського комбінату хлібопродуктів та Шевченківський завод залізобетонних виробів, створено спеціалізовані ремонтні майстерні „Міжрайсільгосптехніки». У ці роки були здані в експлуатацію Олександрівський свинокомплекс, Безмятежненський та Великохутірський комплекси великої рогатої худоби, розбудовано селище Борівське та Шевченківську центральну районну лікарню. Розпочалася  активна газифікація населених пунктів району, до більшості сіл прокладено асфальтові шляхи, в селах активно зводилися об’єкти соцкультпобуту.

     У 80-х роках Віталій Якович очолював районний комітет народного контролю, активно боровся з місцевою корупцією та фактами розкрадання народної власності.

     За вагомі досягнення в соціально-економічному розвитку Шевченківського району Віталій Якович нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора та медалями.

     Зараз Віталій Якович перебуває на заслуженому відпочинку, проживає в селищі Шевченкове.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко