home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Семененко Олександр Іванович

   Народився 22.10.1965 року в с. Волоська Балаклія Шевченківського району, Харківської області.
   
   Після закінчення школи 12.11.1983 року був призваний до лав збройних сил СРСР, проходив службу у в/ч 2042, приймав участь у бойових діях на території Афганістану.

   В званні єфрейтора, при виконанні бойового завдання, вірний воєнній присязі, проявляючи стійкість і мужність, загинув 01.10.1985 року. Похований в с. Волоська Балаклія. Нагороджений орденом Червоної зірки, медаллю "За отличие в охране государственной границы СССР" (посмертно)

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко