home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Шакін Іван Іванович

     Заслужений працівник сільського господарства України.

     Народився у 1918 році в селі Петрівка Бурлуцької волості Зміївського повіту (зараз Шевченківського району). Трудову діяльність розпочав у місцевому колгоспі імені Ворошилова на різних роботах.

     Учасник Великої Вітчизняної війни, був нагороджений бойовими медалями. Після демобілізації із Збройних Сил повернувся в рідний колгосп, який очолив у 1950 році. За кілька років це господарство вийшло на одне з перших місць у районі і стабільно отримувало лідерство на протязі кількох десятиліть. За цей час навколо Петрівки були об’єднані землі Горожанівки, Іванівки, Сазонівки, Троїцького, Раївки та Зорянського.

     Колгосп імені Ворошилова (у 1960 році перейменований на колгосп імені Фрунзе) став одним з найбагатших у районі, на його кошти були збудовані десятки об’єктів соцкультпобуту як у колгоспних селах, так і в селищі Шевченкове.

     Іван Іванович Шакін нагороджений орденами Леніна, Жовтневої Революції, Трудового Червоного Прапора (двічі) та «Знак Пошани».

     У 1995 році талановитий керівник та здібний організатор сільськогосподарського виробництва помер, похований у рідному селі.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко