home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Шевченківське РУЮ

Про надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території

       На виконання доручення Міністерства юстиції України “Щодо надання безоплатної правової допомоги ” від 10.07.2014 № 10.3-32/393, пунктів 6 та 11 Плану заходів, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 № 588-р “Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції”:
     
       Шевченківське районне управління юстиції Харківської області забезпечує надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, через громадську приймальню, створену при управлінні юстиції, у взаємодії з місцевими територіальними органами центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через Міністра соціальної політики України, територіальними органами Міністерства доходів і зборів України, Шевченківською районною державною адміністрацією за адресою: Харківська обл, смт. Шевченкове, вул. Лермонтова, буд. 7 щовівторка та щочетверга з 10 до 16 години та у разі звернення таких осіб у  неприйомні дні й години.


                Начальник управління юстиції                         Т.В. Черненко


 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко