home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Шевченківський РЦЗ

Шевченківський районний центр зайнятості інформує, що на сьогоднішній день служба зайнятості України в наданні послуг роботодавцям, підприємцям – початківцям та особам, що шукають роботу використовує новітні та унікальні сервіси такі, як onli

ne-співбесіди шукачів роботи з роботодавцями, відео-ревю вакансій, допомога в складанні відео резюме для шукачів, підбір працівників, використовуючи принцип рекрутингу.   

Крім цього, з метою стимулювання підприємницьких ініціатив та підтримки розвитку малого бізнесу на ранній стадії його діяльності, а також надання супроводу підприємцям – початківцям з питань організації та провадження підприємницької діяльності розпочав роботу Консалтинговий центр в якому підприємці знайдуть відповідь на будь – яке питання щодо провадження підприємницької діяльності.

Слід відмітити, що фахівцями районного центру зайнятості проводяться інформаційні зустрічі з роботодавцями щодо роз’яснень чинного законодавства, в тому числі про зайнятість населення. Так, в рамках проведення вказаних зустрічей 16.08.2016 року Головне управління Держпраці в Харківській області проводить виїзний семінар для роботодавців. До участі у вказаному семінарі запрошуються всі бажаючі.

         Всі послуги, що надаються службою зайнятості є безкоштовними! 

З фельдшера в станочники: щорічно до 5 тис. безробітних мешканців Харківщини обирають профтехосвіту.

Щорічно до 5 тис. безробітних мешканців Харківщини обирають профтехосвіту, про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.
- Сьогодні оплата праці кваліфікованих робітників складає 10 - 17 тис. грн. Вони постійно затребувані роботодавцями. До 95% випускників Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості працевлаштовуються, - наголошує В. Міненко.
Безробітні перенавчаються з фельдшера в станочники широкого профілю, з економіста на оператора верстатів з програмним керуванням, з інженера в швачку. Змінюють вищу освіту на професійно-технічну.
У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості без іспитів і незалежно від віку вчать за 26 професіями. Слухачі здобувають знання в сфері будівництва та обслуговування будинків, сфері послуг, легкої промисловості, сфері громадського харчування та торгівлі, сільського господарства та інформаційних технологій. Для безробітних навчання – безкоштовне, витрати на проїзд – компенсуються.
- Основна частина фахівців готується для металообробної галузі. Токарі, фрезерувальники, оператори верстатів з програмним керуванням, слюсарі-ремонтники, заточувальники - ці професії на ринку праці користуються найвищим попитом. 56% вакансій, які надходять від роботодавців – потреба у робітниках. Потреба фахівців та службовців - до 29%, - продовжує Міненко. - З більш жіночих професій організовуємо підготовку за фахом – косметик, манікюрник, покоївка, адміністратор, швачка, кухар, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.
Основний акцент у підготовці кадрів робиться на вдосконалення співпраці з роботодавцями. Професійне навчання адаптоване до економічних потреб регіону. В процесі навчання використовуються найсучасніше мультимедійне обладнання. Слухачі забезпечуються необхідною сировиною та матеріалами. Виробнича практика організовуються безпосередньо на робочих місцях підприємств. Іногороднім гарантується проживання.
- Така профтехосвіта – це не міф, це реальні можливості для працевлаштування, - впевнений керівник центру зайнятості. - Наш випускник повністю відповідає потребам роботодавців. При його навчанні враховуються останні зміни в технологіях, вимоги до якості продукції. Здійснюється індивідуальний підхід. Людина за короткий час освоює професію та пристосовується до нововведень. Вона стає конкурентоспроможною!
За результатами роботи в 2015 році професійне навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проходили 4114 осіб. Протягом І півріччя 2016 року професійне навчання проходили 2878 осіб, працевлаштовані вже 94,2%.
На серпень 2016 року заплановане формування груп за професіями: «слюсар-ремонтник», «монтажник гіпсокартонних конструкцій», «маляр», «штукатур», «касир торгівельного залу», «виноградар», «манікюрник».
За більш детальною інформацією звертайтеся до Шевченківського районного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: смт. Шевченкове, вул. Паркова, 20, телефон 5-14-61,
5-14-00.

 


 

 ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

26 травня 2016 року в приміщенні Шевченківського районного центру зайнятості розпочинає свою роботу Консалтинговий центр, спрямований на забезпечення умов розвитку підприємницьких ініціатив та самозайнятості населення в Шевченківському районі.

В Консалтинговому центрі ви можете отримати:

Ø  

Доступ до систем зв'язку й комунікацій (комп’ютер вільного доступу з підключенням до мережі Інтернет, засоби друку, сканування та копіювання документів)

Ø  

Консультації спеціалістів державних установ (Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби, Управління юстиції)

Ø  

Взяти участь у навчальних семінарах та тренінгах для підприємців-початківців

Ø  

Покрокові інструкції з основ бухгалтерського обліку, за допомогою відео уроків (6 уроків по 10 хвилин)

Ø  

Можливість сформувати та подати звітність до «Єдиного вікна подання електронної звітності»

Ø  

Можливість залишити інформацію для пошуку контрагентів, або ознайомитись з пропозиціями інших

Ø  

Інформацію про здачу в оренду площ під різні види діяльності: склади, магазини, кафе та ін.

Ø  

Сприяння у підборі персоналу

Ø  

Інформацію про послуги, що надає служба зайнятості.

 

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС ЩОДЕННО З 8 ДО 17 ГОДИНИ

ВСІ ПОСЛУГИ, ЯКІ НАДАЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – БЕЗКОШТОВНІ!

ТЕЛЕФОН: 5-16-02, 5-14-61, 5-10-68

 

 


25.05.2016 року о 14-00 спільно з Харківським ОЦЗ, Шевченківською РДА, Шевченківською районною радою планується проведення круглого столу на тему: «Взаємодія з органами виконавчої влади та соціальними партнерами у вирішенні питань легальної та продуктивної зайнятості, розширення можливостей працевлаштування шляхом укладання контракту на військову службу, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць з метою поліпшення ситуації на ринку праці».

Місце проведення – Шевченківський РЦЗ, вул. Паркова , 20 (2-й поверх), тел. 5-14-61, 5-16-02

 
До уваги демобілізованих військовослужбовців!
 
         Шевченківський районний центр зайнятості інформує, що за ініціативою Харківської обласної спілки «Молодіжні ініціативи» та підтримкою Міжнародного фонду «Відродження» в Харківській області стартує програма ІТ – освіти для ветеранів АТО «ІТ – Recruit 2.0”.
         14 квітня 2016 року об 11 год. в Харківському міському центрі зайнятості відбудеться презентація програми в рамках проекту формування сталої системи надання послуг з соціальної адаптації ветеранів АТО «ІТ – Recruit 2.0”: шанс для нового життя».
Місце проведення заходу: Харківський міський центр зайнятості, 5 поверх, кабінет № 503 (м. Харків, вул. Шевченка, 137 А.)

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.:(0251)51461, 51400.

До уваги випускників шкіл, шукачів роботи та безробітних!

Шановні випускники шкіл, шукачі роботи та безробітні, сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.
Харківський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями.
В процесі навчання використовуються новітні технології та сучасне обладнання. Вік та попередня кваліфікація не має значення. Набір груп здійснюється протягом всього календарного року. На березень 2016 року заплановане формування груп за професіями: «виноградар», «налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням», «в’язальник трикотажних виробів та полотна», «заточувальник», «фрезерувальник» «штукатур», «покоївка».

Для отримання більш детальної інформації з вказаного питання звертайтесь до Шевченківського районного центру зайнятості з 08.00 год. до 17.00 щоденно, крім вихідних, за адресою: смт. Шевченкове, вул. Паркова, 20.
Довідки за телефоном: (0251) 51461; (0251) 51068.


Увага! Шановна молодь!
Запрошуємо вас на Ярмарок вакансій за військовими та цивільними професіями на контрактній основі. Пропонуватиметься майже тисяча вільних вакансій. Оплата праці від 7 тис. грн. Служба за контрактом - це унікальний шанс отримати стабільну роботу, заробітну плату, кар’єрний ріст, соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей.
Ярмарок відбудеться 23.03.2016 року в м. Куп’янськ.
Від’їзд о 10.00 год. від Шевченківського РЦЗ, що знаходиться за адресою смт. Шевченкове, вул. Паркова,20.
Проїзд в обидві сторони безкоштовний!
Не упустіть унікальний шанс знайти офіційну роботу з високою оплатою праці! Ми чекатимемо на вас!
Більш детальну інформацію можна отримати за тел.:(0251)51461, 51400.

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!
Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 
   Вам обов'язково допоможуть у:
      • пошуку підходящої роботи – тимчасової і постійної;
      • отриманні інформації та консультацій щодо сприяння зайнятості;
      • участі в громадських оплачуваних роботах;
      • професійній підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації, зокрема з видачею ваучера для вікової категорії «45+»;
      • отриманні  статусу безробітного.

   Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості.
   У державній службі зайнятості єдина база вакансій для всієї України.
   Усі вакансії – у вільному доступі.
   Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування.
 
   Для реєстрації слід мати:
      • паспорт громадянина України (або інший документ, що посвідчує особу);
      • облікову картку платника податків;
      • трудову книжку;
      • документи про освіту;
      • військовий квиток (у разі потреби).
 
   Звертаємо Вашу увагу, що наявність документів і реєстрація в центрах зайнятості необов'язкова для отримання:
   - інформації про вакансії, навчальні заклади, підприємства, установи, організації, з якими співпрацює служба зайнятості;
   - консультацій з питань законодавства та інших питань;
   - рекомендацій щодо вибору/зміни професії або навчальних закладів;
   - консультацій щодо працевлаштування, у тому числі на тимчасові роботи.
   У найближчому центрі зайнятості Вам запропонують послуги з професійної орієнтації.
   Наші спеціалісти:
   - ознайомлять Вас із законодавством у сфері праці та зайнятості;
   - поінформують про Ваші права при пошуку роботи;
   - допоможуть у виборі професії;
   - нададуть рекомендації щодо можливостей професійного навчання за сприяння державної служби зайнятості.


Державна служба зайнятості всі послуги надає БЕЗКОШТОВНО.
 
Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтеся
до будь-якого зручно розташованого для Вас центру зайнятості.

 
Скористайтеся безкоштовними сервісами державної служби зайнятості:
інформаційно-довідковою телефонною системою

0-800-50-50-60 (із стаціонарного телефону)
730 (з мобільного телефону)

 
Інтернет-порталами:
www.dcz.gov.ua  і  www.trud.gov.ua


Шевченківський районний центр зайнятості інформує

  З метою забезпечення організації оперативного розгляду та вирішення у межах повноважень та чинного законодавства проблемних питань, що виникають у осіб, які прибули до Шевченківського району з території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, з Луганської та Донецької областей в районному центрі зайнятості організовано чергування працівників центру зайнятості на телефонно - консультаційній лінії районної служби зайнятості у вихідні (субота, неділя) та святкові дні.

   Для отримання більш детальної інформації з зазначеного питання звертайтесь до Шевченківського районного центру зайнятості за адресою: смт. Шевченкове, вул.. Радянська, 20.

   Довідки за телефоном: (0251) 51461; (0251) 51068.


Шевченківський районний центр зайнятості інформує
   Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» службою зайнятості надаються такі соціальні послуги, як:
   - професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;
профорієнтація;

   - пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських робіт для безробітних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України; 

   - надання роботодавцям, які працевлаштовують громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України "Про зайнятість населення", компенсації відповідно до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення"; 

   - надання роботодавцям - суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, компенсації відповідно до статті 27 Закону України "Про зайнятість населення"; 

   - надання громадянам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, ваучера для підтримання їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. 
інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням.
   
   Для отримання більш детальної інформації з питань зайнятості, стану ринку праці району звертайтесь до Шевченківського районного центру зайнятості або за телефоном: (0251) 51461; (0251) 51068.


 
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

   Суттєвою підтримкою з боку центру зайнятості у напрямку збільшення кількості робочих місць для працевлаштування тривалих безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок) за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця. "Компенсація” означає відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого єдиного внеску, сплаченого за працевлаштованого за направленням служби зайнятості на нове робоче місце зареєстрованого безробітного за місяць, за який такий внесок сплачений. Для одержання права на компенсацію повинні бути дотримані певні умови. Якщо ви вирішите скористатися даною послугою служби зайнятості, наша публікація допоможе вам розібратися у всіх тонкощах.

     Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості зареєстрованих безробітних з таких категорій громадян:
    1) діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
    2) особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;
    3) молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу;
    4) особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” залишилося 10 і менше років;
    5) інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;
    6) один з батьків або особа, яка їх замінює, і: має на утриманні дітей віком до шести років; виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда; утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності). 

     Право на компенсацію має роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та який працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості.

     Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного. Компенсація не виплачується у разі, коли роботодавець: має заборгованість із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство.

     У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація, з ініціативи роботодавця або за згодою сторін до закінчення дворічного строку з дня працевлаштування сума виплачених коштів повертається в повному обсязі до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі — Фонд) та Фонду соціального захисту інвалідів залежно від джерела компенсації або на його робоче місце за направленням служби зайнятості працевлаштовується інший зареєстрований безробітний з числа громадян, категорії яких зазначені вище. Тривалість виплати компенсації та строк працевлаштування обчислюються сумарно. 

     Роботодавець відповідає за достовірність даних, що стосуються підтвердження факту створення нових робочих місць та працевлаштування на них відповідних осіб, які є підставою для виплати компенсації.

     Шевченківський районний центр зайнятості вів активну політику у напрямку співпраці з роботодавцями району стосовно надання дотацій на створення додаткових робочих місць, що дало можливість багатьом безробітним отримати роботу, а їх роботодавцям зекономити витрати на оплату праці. Зараз на зміну даної послуги прийшла нова – компенсація єдиного внеску. Ми маємо надію, що і надалі ті роботодавці, які планують розширяти масштаби свого бізнесу сьогодні підрахують вигідність даної пропозиції служби зайнятості, взавтра ми будемо співпрацювати разом. 

     За більш детальною інформацією ви можете звернутися до Шевченківського районного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: вул. Радянська,20, смт. Шевченкове за телефоном (057)5151461. 

 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко