home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Шитів Микола Самуілович

   Народився 07.03.1967 року в с. Миронівка, П`ятихатського району, Дніпропетровської області.
   
   В 1982 році закінчив Петрівську восьмирічну школу Шевченківського району. 13.04.1986 року був призваний до лав збройних сил СРСР, проходив службу старшим стрілком 9 мотострілкової роти 3 мотострілкового батальйону в/ч 71176.

   При виконанні бойового завдання, вірний воєнній присязі, проявляючи стійкість і мужність, загинув 26.06.1987 року. Похований в с. Петрівка Шевченківського району. Нагороджений орденом Червоної зірки (посмертно).

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко