home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

Символіка

                                                                

У К Р А Ї Н А

ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІІІ СЕСІЯ ХХІІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 24  квітня 2001 року

Про затвердження символіки
Шевченківського району

На підставі статей 22 і 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1.Затвердити:
1.1.Герб Шевченківського району.
1.2.Положення «Про герб Шевченківського району». Прапор Шевченківського району.
1.3.Положення «Про прапор Шевченківського району».

2. Виконавчому апарату районної ради організувати виготовлення еталонного зразка герба та прапора Шевченківського району до 15.07.2001 року.

3. Доручити голові Шевченківської районної ради та голові Шевченківської райдержадміністрації надавати дозвіл на використання символіки району та інформувати про виконання цього доручення районну раду періодичною.

4. Запропонувати селищній, сільським радам району прийняти рішення про введення з 01.08.2001 року місцевих зборів за право використання символіки Шевченківського району з комерційною метою з юридичних осіб у розмірі 0,1 відсотка вартості виробленої продукції, виконаних робіт, наданих послуг з використанням символіки району, з громадян, що займаються підприємницькою діяльністю, - половину мінімальної заробітної плати, передбачивши, що на 20 відсотків збору за право використання символіки району перераховується до селищного та сільських бюджетів, а 80 відсотків – до районного бюджету.

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації виділити кошти на виготовлення еталонних зразків герба та прапора району за рахунок додаткових надходжень по прибутковому податку з громадян.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Б.І. Тарасенка.

 

Голова районної ради                                                                   А.Д. Немченко

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко