home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Сивокозов Кирило Михайлович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився 25 вересняя 1903 року в селі Порозок Великописарівського району Сумської області.

     У 1931 році приїхав на роботу в радгосп «Індустріальний» села Огурцівка Куп’янського (з 1935 року -  Шевченківського) району, де незабаром був призначений бригадиром рільничої бригади. У 1947 році его бригада виростила високий урожай пшениці, зібравши на площади 39 га по 35,3 центнерів зерна. 30 квітня 1948 року за досягенння рекордних урожаїв зернових Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Сивокозову Кирилу Михайловичу звання Герой Соціалістичної Праці.

     Кирило Михайлович працював у бурякорадгоспі «Індустріальний» до 1970 року, посля чого переїхав на постійне місце проживання до Харкова.

     Нагородждений орденом Леніна та медалями.

     Кирило Михайлович Сивокозов помер 27 серпня 1983 року, похований у Харкові.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко