home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Сухомлин Іван Михайлович

     Герой Радянського Союзу, кавалер орденів Леніна, Вітчизняної Війни  2-го ступеня, двох орденів Червоної Зірки та медалей.

     Народився у 1923 році в селі Василенкове Печенізького району в сім’ї селянина. У юному віці йому довелося стати командиром роти прославлених «тридцяти четвірок» 1-го окремого гвардійського танкового корпусу.

     У липні 1944 року в боях за визволення Білорусії, діючи у складі передового загону, рота лейтенанта І.М.Сухомлина несподіваними ударами оволоділа кількома важливими населеними пунктами, визволила станцію Молчадь та місто Слонім. За мужність та відвагу Указом Президії Верховної Ради СРСР від 22 серпня 1944 року Іван Михайлович Сухомлин удостоєний звання Герой Радянського Союзу.

     Вже у мирний час Іван Михайлович закінчив військову академію імені Фрунзе, працював на викладацькій роботі у Москві, здобув ступінь кандидата військових наук, отримав звання генерал-майора.

     У 2006 році герой війни помер у Москві.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко