home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Тарасенко Борис Іванович

 

Народився Борис Іванович Тарасенко 15 липня 1943 року в селі Білка Тростянецького району Сумської області.

Після закінчення, у 1968 році, Сумського державного педагогічного інституту ім. А.В. Макаренка, розпочав свою трудову діяльність в Шевченківській середній школі № 1 Шевченківського району Харківської області учителем математики.

З 1968 по 1985 роки працював в Шевченківській середній школі № 1 учителем математики та заступником директора по навчально-виховній роботі

З 1985 по 1990 роки працював на посаді завідуючого відділом освіти райвиконкому Шевченківського району Харківської області.

З 1990 по 1998 роки працював учителем-методистом в Шевченківській загальноосвітній школі № 2.

Тарасенко неодноразово обирався депутатом селищної та районної ради.

3 2002 по 2006 роки працював на посаді голови Шевченківської районної ради. На цій посаді Борис Іванович проявив себе, як досвідчений та компетентний керівник, вирішуючи питання пріоритетних напрямків.

Загальний стаж трудової діяльності складає - 46 років. До його особистих якостей можна віднести працездатність, комунікабельність, наполегливість, урівноваженість, вміння встановлювати добрі взаємовідносини з колегами та рівень професійних знань.

До сьогоднішнього дня, як і раніше, користується авторитетом та заслуженою повагою серед жителів району. Тарасенко Борис Іванович являється радником голови районної ради та голови районної державної адміністрації.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко