home

 


Анонс подій!

      Іменинники тижня:

 

Тесленко Павел Іванович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився 16 липня 1900 року на хуторі Будаківка Старовірівської волості Куп’янського повіту Харківської губернії (зараз село Березівка Шевченківського району Харківської області).

     Трудову діяльність розпочав у індивідуальному сільському господарстві, у 1930 році вступив до колгоспу «Заповіт Ілліча» села Баранове, де працював на разніх работах, а пізніше був призначений бригадиром рільничої бригади.

     З 1941 по 1945 грік знаходився в діючій армії, після демобілізації знову повернувся в сільське господарство на посаду бригадира. У 1947 році його бригада отримала високий урожай озимої пшениці, зібравши на площі 22,9 га по 31 ц зерна. 7 травня 1948 року Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Тесленку Павлу Іванову звання Герой Соціалістичної Праці.

     У наступні роки Павло Іванович працював на посаді завідуючого фермою, фуражиром, у 1967 році пішов на заслужений відпочинок.

     Нагорождений орденом Леніна та медалями.

     Павло Іванович Тесленко помер 9 січня 1975 року, похований в селі Баранове Шевченківського району.

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко