home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Тесленко Павел Іванович

     Герой Соціалістичної Праці.

     Народився 16 липня 1900 року на хуторі Будаківка Старовірівської волості Куп’янського повіту Харківської губернії (зараз село Березівка Шевченківського району Харківської області).

     Трудову діяльність розпочав у індивідуальному сільському господарстві, у 1930 році вступив до колгоспу «Заповіт Ілліча» села Баранове, де працював на разніх работах, а пізніше був призначений бригадиром рільничої бригади.

     З 1941 по 1945 грік знаходився в діючій армії, після демобілізації знову повернувся в сільське господарство на посаду бригадира. У 1947 році його бригада отримала високий урожай озимої пшениці, зібравши на площі 22,9 га по 31 ц зерна. 7 травня 1948 року Президія Верховної Ради СРСР присвоїла Тесленку Павлу Іванову звання Герой Соціалістичної Праці.

     У наступні роки Павло Іванович працював на посаді завідуючого фермою, фуражиром, у 1967 році пішов на заслужений відпочинок.

     Нагорождений орденом Леніна та медалями.

     Павло Іванович Тесленко помер 9 січня 1975 року, похований в селі Баранове Шевченківського району.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко