home
 

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

ВАКАНСІЇ

17.04.2018

Шевченківська районна рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу з організаційної роботи та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради. Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, знання державної мови, повна вища юридична освіта (рівень магістра або спеціаліста), стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом не менше 5-ти років.

За додатковою інформацією щодо основних обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також щодо переліку документів, що необхідно подати для участі у конкурсі, звертатись по телефону (05751) 5-12-64 або за адресою: вул. Лермонтова, 2, с.м.т. Шевченкове, Харківська обл., Україна, 63601.

Прийом документів здійснюється кожного робочого дня з 9.00 до 17.00 у кабінеті № 6 Шевченківської районної ради протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко