home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

Величко Василь Іванович

     Народився 02.02.1967 року в с. Баранове Шевченківського району, Харківської області.

    Після закінчення школи 25.04.1985 року був призваний до лав збройних сил СРСР, проходив службу у взводі забезпечення 2-го парашутно-десантного полку в/ч 5370 345 окремого гвардійського полку, провінція Баграм респу

бліки Афганістан.

   В званні молодшого сержанта при виконанні бойового завдання, вірний воєнній присязі, проявляючи стійкість і мужність, загинув 24.04.1987 року. Похований в с. Березове. Нагороджений орденом Червоної зірки (посмертно).

 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко