home
 


Анонс подій!

 

22 березня
Борисенко Василь Мойсейович
Почесний громадянин Шевченківщини
22 березня
Сергієнко Тетяна Миколаївна
Великохутірський сільський голова 
 

 

Великохутірський музей

Музей природи (с. Великі Хутори)

У 90-х роках зусиллями директора Великохутірської загальноосвітньої школи, вчителя біології Віри Миколаївни Мартиненко у невеликій сільській школі у Великих Хуторах на базі одного з кабінетів школи було створено цікавий музей природи. Тут за допомогою вчителів, дітей та їх батьків зібрано майже 3 тисячі різноманітних музейних експонатів, у тому числі 2767 експонатів основного фонду. В музеї представлені ряд експозиційних розділів за темами: „Птахи рідного краю”, „Звірі рідного краю”,  „Біоценоз ставка”, „Підводне царство”, „Риби, молюски і ракоподібні”, „Земноводні”, „Гриби, мохи та лишайники”, „Плоди і насіння” тощо. В музеї є багато чучел птахів, тварин і комах, є колекції рослин та інших представників місцевої флори і фауни, можна побачити різноманітні гнізда птахів та їх яйця, є можливість почитати чи послухати про особливості поведінки тих чи інших представників природи. Важливим напрямком роботи установи є виховання у місцевого населення, особливо підростаючого покоління, дбайливого ставлення до охорони та збереження природи.

     

 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко