home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

VI позачергова сесія VII скликання

 
   
                                                   
результати голосування

 

4. Про внесення змін до рішення ΙΙ сесії районної ради VΙΙ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами).
   
                                                       результати голосування

 

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Барабанова Вячеслава Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.

                                                    результати голосування

                                           
                                                     
результати голосування

                                                                   результати голосування

 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка перебуває в оренді ФГ «Шишківське» для ведення фермерського господарства (КВЦПЗ 01.02) на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
  

                                                   результати голосування

 
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Карпутенка Валентина Свиридовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новомиколаївської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
  

                                                                 результати голосування
 

 11. Про затвердження технічної документації з нормативної оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надана в оренду МПП «АГРОТЕХСЕРВІС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами на території Новомиколаївської сільської ради Шевченківського району Харківської області.   

                                                    результати голосування
 

 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності гр. Рось Віктора Микитовича розташована на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області. 

                                                         результати голосування
 

 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребувані спадкоємцями сертифікати) які надаються в оренду ФГ «Марічка Д» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петропільської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.   

                                                         результати голосування
 

 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Селіхова Юрія Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.   

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко