home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

VIII сесія VII скликання

 

1Про обрання секретаріату VІІI сесії районної ради VІІ скликання.

                                                                       результати голосування

2Про затвердження порядку денного восьмої сесії районної ради VІІ скликання.

                                                                      результати голосування

3Про внесення змін до «Програми соціального і економічного розвитку району на 2016 рік» затвердженої рішенням ІII сесії районної ради VІI скликання від 14 січня 2016 року (із змінами).
   
                                                                        результати голосування

4. Звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2016 року.
   
                                                                     результати голосування

5. Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» ( із змінами).
   
                                                                      результати голосування

6Про делегування повноважень Шевченківської районної ради Шевченківській районній державній адміністрації (в новій редакції).
   
                                                                     результати голосування

7Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шевченківського району енциклопедичних словників «Харківщина» із спільної власності територіальної громади сіл, селищ, міст Харківської області.
   
                                                                      результати голосування

8Про участь Шевченківського району у співфінансуванні поточного ремонту автомобільної дороги Р-07 Чугуїв-Мілове км 8+200 км 110+735.
   
                                                                      результати голосування

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Писаренка Анатолія Тихоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.

                                                                      результати голосування

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребувані спадкоємцями сертифікати) які надаються в оренду С(Ф)Г «Зоря» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.

                                                                   результати голосування

11Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (не витребувані спадкоємцями сертифікати) які надаються в оренду ТОВ «Восток-КМК» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Борівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   
                                                                     результати голосування

12Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Бондарь Марії Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великохутірської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   
                                                                    результати голосування

13Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Руденко Ніни Юхимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великохутірської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   
                                                                      результати голосування

14Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Артюхова Миколи Федосійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Нижньобурлуцької сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   
                                                                       результати голосування

15Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Свірідова Івана Леонідовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.

                                                                       результати голосування

16Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться у власності гр. Тимошевської Євдокії Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
   
                                                                       результати голосування

17Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді у С(Ф)Г «Урожайне» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту на території Петропільської сільської ради Шевченківського району, Харківської області.
   
                                                                      результати голосування

18Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення яка перебуває в оренді ПП «Сподобівка Агро Плюс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області за межами населеного пункту.
  
                                                                     результати голосування

19Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, за межами населеного пункту на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.

                                                                       результати голосування

20Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Насон Віра Павлівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
   
                                                                       результати голосування

21Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Федорцова Раїса Павлівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.

                                                                      результати голосування

22Різне. Про преміювання голови районної ради за рахунок коштів економії фонду оплати праці.
   
                                                                   результати голосування

23Протокол VIII сесії районної ради  VII скликання 

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко