home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

XII сесія VII скликання

Про затвердження порядку денного дванадцятої  сесії  районної ради VІІ скликання
результати голосування

Про обрання секретаріату дванадцятої сесії районної ради VІІ скликання
результати голосування


1 Про виконання бюджету, Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району та делегованих районною радою повноважень за 2016 рік.
результати голосування

Про виконання районного бюджету за 2016 рік.   додаток.xls
результати голосування
 

Звіт голови районної ради про свою діяльність.
результати голосування
 

Звіти постійних комісій районної ради про свою діяльність.
результати голосування
 

Про затвердження плану роботи Шевченківської районної ради на 2017 рік.
результати голосування
 

Про затвердження диференціації в розмірах заробітної плати голови та виконавчого апарату районної ради на січень – квітень 2017 року в межах кошторисних призначень та наявності економії фонду оплати праці.
результати голосування
 

7 Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами)
результати голосування
 

8 Про затвердження умов проведення конкурсу по визначенню опорного навчального закладу.
результати голосування
 

Про передачу спортивного залу та приміщень майнового комплексу Шевченківського районного будинку культури з балансу Шевченківської районної організації  Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» на баланс відділу культури Шевченківської районної державної адміністрації.
результати голосування
 

10 Про внесення змін до «Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Шевченківському районі на 2016-2020 роки», затвердженої VІІ сесією Шевченківської районної ради VІІ скликання від 24 червня 2016 року.
результати голосування
 

11 Про затвердження районної Програми розвитку культури на 2017-2021 роки.
результати голосування

12 Про надання дозволу на списання малоцінних необоротних матеріальних активів  та  бібліотечного   фонду,   які  обліковуються  на  балансі  відділу культури та належать  до  спільної  власності  територіальних громад  сіл,  селища  Шевченківського  району.
результати голосування
 

13 Про виконання Програми «Підтримка сім’ї на 2012-2016 роки».
результати голосування
 

14 Про  надання пільг  у 2017  році  на придбання твердого палива і скрапленого газу  особам, які мають право на ці пільги згідно чинного законодавства,  виключно     готівкою.
результати голосування
 

15 Звіт про роботу КП «Шевченківське бюро технічної інвентаризації» за 2016 рік.
результати голосування
 

16 Про  затвердження  відрахування  до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Шевченківської районної   ради  на  2017  рік.
результати голосування
 

17 Про звернення депутатів Шевченківської районної ради Харківської області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питань захисту, охорони, збереження та визначення правового статусу лісосмуг.
результати голосування

18 Про роботу Шевченківського відділу поліції за 2016 рік.
результати голосування
 

19 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  приватної власності Карабцової Людмили Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для оформлення спадщини на території  Волоськобалаклійської сільської ради Шевченківського району, Харківської області.
результати голосування
 

20 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності гр. Госедло Василя Олексійовича розташована на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування
 

21 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності гр. Гарькавченко Раїси Володимирівни розташована на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування
 
22 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності Крайнюк Івана Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для оформлення спадщини на території Семенівської сільської ради Шевченківського району, Харківської області.
результати голосування
 

23 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності гр. Логачова Сергія Вікторовича розташована на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування
 

24 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності гр. Юріної Лідії Григорівни розташована на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування
 

25 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності гр. Лабунської Євгенії Григорівни розташована на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування
 

26 Про затвердження технічної документації з н рмативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності                  гр. Суботи Юрія Олексійовича розташована на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування
 

27 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності гр. Литвиненко Наталії Володимирівни розташована на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування
 

28 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності                  гр. Юхно Тетяни Іванівни розташована на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування
 

29 Різне.

Протокол дванадцятої сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко