home
23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

XIII сесія VII скликання

Про затвердження порядку денного тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання
результати голосування

Про обрання секретаріату тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання
результати голосування

1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.  Додаток.xls
результати голосування 

2. Про внесення змін до Програми соціального і  економічного розвитку Шевченківського району на 2017 рік, затвердженої рішенням Х сесії районної ради VІI скликання від 15 грудня 2016 року (зі змінами).
результати голосування

3. Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради VІI   скликання  від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).
результати голосування

4. Про стан виконання Програми зайнятості населення Шевченківського району на період до 2017 року за 2016 рік та внесення змін до даної Програми.
результати голосування

5. Звіт редактора Шевченківського районного радіомовлення за 2016 рік.
результати голосування

6. Про затвердження умов проведення конкурсу  по визначенню  опорного навчального закладу.
результати голосування

7. Про затвердження нової редакції статуту Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради.
результати голосування

8. Про надання  дозволу  відділу  освіти районної державної адміністрації  на списання основних засобів (будівель), що розташовані   на території  Старовірівської   ЗОШ  І-ІІІ ступенів Шевченківської    районної   ради.
результати голосування

9. Про надання дозволу на списання автотранспорту, які обліковуються на балансі лікарні та первісна вартість яких перевищує 2500 грн.
результати голосування

10. Про звільнення Карпова Анатолія Володимировича з посади директора комунального підприємства  Шевченківської районної ради  «Шевченківський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
результати голосування

11. Про призначення Чабанного Володимира Григоровича на посаду директора комунального підприємства  Шевченківської районної ради  «Шевченківський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
результати голосування

12. Про  внесення  змін до  Комплексної  програми  профілактики правопорушень у Шевченківському районі  на 2016 – 2020   роки.
результати голосування

13. Про звернення   депутатів  Шевченківської районної ради Харківської області до Харківської обласної ради та Верховної Ради України про недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.
результати голосування

14. Про  звернення депутатів  Шевченківської районної  ради Харківської   області щодо недопущення скорочення представництва податкових    органів державної фіскальної служби.
результати голосування

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), яка перебуває у приватній власності гр. Суботи Юрія Олексійовича розташована на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
результати голосування

16. Різне.
 

Протокол тринадцятої сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко