home


Анонс подій!


23 квітня
Харківська Олена Григорівна
депутат районної ради

29 квітня
Проценко Наталія Борисівна 
депутат районної ради

         Календар України. Українське ділове мовлення

 

 

XIX позачергова сесія VII скликання 08.12.2017

Про затвердження порядку денного позачергової дев'ятнадцятої сесії  районної  ради VІІ  скликання

<результати голосування>

Про обрання секретаріату позачергової дев'ятнадцятої сесії районної  ради VІІ скликання
<результати голосування>

1. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2017 рік, затвердженої рішенням Х сесії районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року.
<результати голосування>

2. Про внесення змін до рішення Х сесії районної ради VІІ скликання від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік». додаток1_7
<результати голосування>

3. Про присвоєння рангу голові районної ради.
<результати голосування>

4. Про преміювання голови районної ради та  заступника  голови районної  ради  з нагоди  Дня  місцевого самоврядування.
<результати голосування>

5. Про   затвердження    технічної    документації з  нормативної   грошової  оцінки     земельних ділянок     загальною площею 39,8676 га, в т.ч. 39,8676 га – ріллі, що знаходяться в оренді     ПСП «Імені Ватутіна» для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, розташовані на території Гетьманівської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населених пунктів).
<результати голосування>

6. Про   затвердження    технічної    документації з  нормативної   грошової  оцінки  для оформлення спадщини гр. Мікішовій Зої Миколаївні земельних ділянок сільськогосподарського призначення, сільськогосподарські угіддя – рілля, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кадастрові номера: 6325781500:07:000:0391;6325781500:07:000:0463 загальною площею: 8,0644га та 8,2664га на території:  Харківської області, Шевченківського району, за межами населених пунктів Безмятежненської сільської ради.
<результати голосування>

7. Про   затвердження    технічної   документації з  нормативної   грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) розташованої за межами населених пунктів на території Аркадівської  сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

8. Про   затвердження    технічної   документації з  нормативної   грошової  оцінки     земельних ділянок, сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01)    розташованої за межами населених пунктів на території Петрівської   сільської  ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

9. Про затвердження технічної документації  з  нормативної   грошової  оцінки     земельних ділянок сільськогосподарського призначення, загальною площею 67,6609 га, в тому числі: ділянки №1 площею 45,0000 га, ділянки №2 площею 22,6609 га, що надані в оренду Селянському (фермерському) господарству «Еліта» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані на території Шевченківської   селищної  ради Шевченківського району Харківської області, за межами населених пунктів. 

<результати голосування>

10. Про   затвердження    технічної    документації з  нормативної   грошової  оцінки     земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 4,1111 га, що надається в оренду МПП «Агротехсервіс» для ведення товарного      сільськогосподарського виробництва, із земель не витребуваних спадкоємцями земельних часток (паїв), яка розташована на території Шевченківської селищної  ради Шевченківського району Харківської області,  за межами населених пунктів.
<результати голосування>

11. Різне.


Протокол дев'ятнадцятої позачергової сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 
 
 
Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Шевченківської районної ради!
Інформаційна відкритість – головний принцип, яким ми керуємося в своїй роботі, тому вважаю за честь запросити Вас на сайт і ознайомитися з діяльністю районної ради та перспективами розвитку на майбутнє.
Наш сайт допоможе краще пізнавати наш чудовий край, знайомитися з доробками наших талановитих аматорів, слідкувати разом з нами за подіями, які відбуваються в районі.
Сподіваюсь на тісну співпрацю, шановні депутати всіх рівнів, жителі та гості нашого району. Буду вдячною кожному мешканцю нашого району за надання цікавого матеріалу, що стосується як історії, так і розвитку нашого району.

З повагою

Голова Шевченківської районної ради Н. Онищенко